Filozofie firmy

Společnost Darka Coffee s.r.o. dbá především na vysokou kvalitu nabízené kávy a především na její čerstvost.

Čerstvost nabízené pražené kávy arabica je u nás na prvním místě a především dbáme na spokojenost našich zákazníků.

Naším cílem je aby zákazník ochutnal čerstvě praženou kávu a poznal rozdílnou chuť a vůni této kávy a stal se naším stálým zákazníkem.

Dopřát si pocit nejen něčeho výjimečného ale aby se šálek dobré kávy stal běžnou sučástí našeho života a životního stylu.

  

Našimi zákazníky mohou být nejen maloobchodní zákazníci ale také velkoobchodní prodejci jakými jsou kavárny, cukrárny, malé obchůdky nebo

kanceláře pro které máme v nabídce 1kg balení kávy.

Kávu můžete využít také jako dárek k narozeninám, svátku, výročí nebo jinému jubileu.

Vybrat si můžete z také z velké nabídky degustačních balíčků nebo jen tak si dopřát šálek výborné čerstvě pražené arabiky.

V naší široké nabídce káv ze všech koutů celého světa včetně těch nejlepších kávových specialit  jakými jsou Kopi Luwak, Hawaii, Jamaika, Galapagos nebo Nepal.

 

Vybere si tedy opravdu každý a navíc obržíte ke každému nákupu dárek ZDARMA.

Jestliže si nevíte s výběrem rady, můžete se na nás obrátit a my Vám s výběrem rádi pomůžeme a při registraci navíc získáte trvalou slevu ve výši 10%.

Pokud chcete mít pravidelný přísun Vaší čerstvě pražené kávy, stačí si vybrat jedno z našich kávových předplatných (3,6,12) měsíců.

U předplatného navíc získáte dopravu ZDARMA.

Dalším bonusem jaký Vám nabízíme je doprava zdarma při nákupu nad 1.000,-Kč. Expedice zásilek je realizována v rámci 48hodin.

 

Neustále rozšiřujeme naši nabídku a zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi aby jsme byli silným a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky.

Náš nový e-shop Vám nabízí rychle a přehledně vybrat Vaši oblíbenou kávu nebo kávu o které jste zatím jen slyšeli ale rádi byste ji ochutnali. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie

Pomoc

Darka coffee pomoc

Potřebujete poradit s nákupem?
Tel.: 777 960 088

Darka coffee